VZUVAY > ЧАСТІ ПИТАННЯ

ВІДПОВІДІ НА ВАШІ ЗАПИТАННЯ

Офіційний представник компанії Е..О в Україні заборонив нам використовувати і представляти бренд Е..О на сторінках нашого інтернет магазину. Тому ми не пишемо слово Е..О повністю. Ви все одно можете купити або замовити оригінальне взуття провідного світового бренду з Данії Е..О.

Питання про якість

У Вас оригінальне взуття E..O, чи підробка?

Ми продаємо оригінальне взуття фірми E..O. Ніяких підробок і реплік схожих на оригінальну продукцію E..O у нас немає і знайти Ви не зможете. Ми співпрацюємо з офіційними представниками компанії E..O в Україні. І все взуття, яке ви можете купити в нашому інтернет магазині VZUVAY.com, є фірмовим взуттям E..O з гарантією .

Чому асортимент взуття у Вас і на офіційному сайті E..O відрізняється? У них немає деяких моделей, як у Вас.

На офіційному сайті компанії E..O публікуються тільки моделі з актуальної нової колекції. Моделі які зняті з виробництва вони не публікують. У нас завжди є у продажу нові моделі з найновіших колекцій E..O а також моделі з колекцій минулих сезонів. Також, компанія E..O щороку випускає дуже великий асортимент взуття. Одна модель буває має до десятка забарвлень і варіацій матеріалів. Звичайно закупити всі моделі ми не можемо. Тому ми закуповуємо тільки найпопулярніші та перевірені часом моделі.

Чому у Вас взуття E..O коштує дешевше ніж в магазинах Інт…п та E..O (які знаходяться у великих торгових центрах)?

Ми продаємо взуття з мінімальною націнкою з самого початку сезону. Щоб кожен мав можливість не чекати початку акцій та сезону знижок в інших магазинах. А відразу купували те, що хочете і за ціною розпродажів  .

Ви перевіряєте взуття перед відправкою?

Взуття E..O це технологічний високоякісний продукт. Все взуття проходить строгий контроль якості на заводах компанії. Також, ми самі додатково перевіряємо кожну пару взуття на наявність браку. Робимо це двічі, при отриманні товару і перед відправкою взуття клієнту. Так що Ви можете бути впевнені, що отримаєте оригинальне  та якісне взуття, при цьому заощадите свої кошти.


Питання по оплаті

Як оплачувати взуття?

Ми завжди йдемо клієнтам назустріч. Ви можете замовляти взуття і оплачувати його при отриманні у відділенні транспортної компанії або при доставці кур’єром. При цьому ви зможете приміряти взуття, переконатися в тому що ви вірно вибрали розмір. І тільки потім оплатити своє замовлення. Також Ви можете оплатити своє замовлення, переказом на наш банківський рахунок, при цьому способі оплати Ви маєте можливість зекономити кошти на доставці від 100 до 250 грн.(залежино від вартості взуття)

Чи потрібно робити передоплату, щоб Ви відправили взуття?

Ми не вимагаємо передоплату за відправку взуття. Вимагають передоплату від 100 до 200 грн, ті магазини, які продають підробки або браковане взуття (секонд хенд). Це робиться для того , щоб оплатити повернення фейкового взуття за Ваш рахунок. Вони знають, що Ви, швидше за все, при отриманні помітите що Вас обдурили, і відмовтеся від замовлення. А Ваша передоплата покриє витрати по поверненню їхнього взуття.


Замовлення та повернення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Замовити взуття дуже легко. Ви маєте можливість зробити замовлення через кошик магазину. Також зробити замовлення Ви можете по телефону. При будь-якому способі замовлення, з Вами буде спілкуватися наш консультант, який допоможе зробити правильний вибір розміру і відповість на всі ваші запитання.

ЧИ ПОТРІБЕН ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ?

Обліковий запис для замовлення взуття не обов’язковий. Реєстрація в магазині і отримання облікового запису, дозволить Вам оперативно отримувати інформацію про нові надходження взуття E..O, про акції і знижки на моделі, також Ви зможете відстежувати та редагувати свої замовлення. Тому ми рекомендуємо реєструватися і бути в курсі всіх нових подій в нашому магазині.

З КИМ Я ПОВИНЕН ЗВ’ЯЗАТИСЯ, ЯКЩО У МЕНЕ Є ЯКІ-НЕБУДЬ ПИТАННЯ?

З будь-яких питань Ви можете звертатися до нас за контактними телефонами. Через соціальні мережі. Можете задати питання написавши нам лист. На будь-яке питання вам дадуть відповідь наші висококваліфіковані консультанти в найкоротші терміни.

ЯК ВІДСТЕЖИТИ СВОЄ ЗАМОВЛЕННЯ?

Кожен замовлення при відправці отримує номер для відстеження посилки. Цей номер Ви отримуєте в день відправки, смс повідомленням або іншим зручним для Вас способом. Зайшовши на сайт транспортної компанії (якою Ви захочете отримати своє замовлення), Ви завжди зможете відстежити пересування свого замовлення.

Як можна повернути взуття?

Якщо Вам не підійшло взуття і Ви захотіли його повернути, то Вам потрібно зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом і повідомити про це. Наш консультант повідомить Вам дані, потрібні для повернення взуття, і відповість на всі ваші запитання. Повернення нового і не ношеного взуття можливе протягом 14 днів з моменту отримання. Повернення взуття після цього терміну обговорюється в індивідуальному порядку.

В ГОРУ